Плюси та мінуси композитної черепиці

Композитна черепиця Metrotile – нещодавно з’явився матеріал на ринку покрівельних матеріалів, але вже встиг набути високої популярності серед покрівельних матеріалів і, що найголовніше, завоював довіру багатьох покупців. Підтвердженням цьому можуть стати відгуки про композитну черепицю. Втім, у цьому немає нічого дивного, оскільки матеріал створювався саме для усунення всіх недоліків попередників. Широке застосування матеріалу, безумовно, інтригує та викликає питання, чому купівля композитної черепиці у Києві та київській області – популярне явище.

Багатошарова структура

Бажаючи підвищити довговічність та поєднати всі позитивні якості глиняної та металевої черепиці, виробники вирішили створити багатошарову структуру. І зовсім не дарма, оскільки вони досягли якості за всіма параметрами, які матеріал може мати. Композитна черепиця Metrotile має такий прошарок:

  • Базовый элемент – высококачественные стальные листы, толщиной 0,5 мм.
  • Слой алюминоцинка, нанесенный с обеих сторон. Плотность гальванического покрытия достигает 190 граммов на 1м2
  • Слой грунтовки из акрила обеспечивает большую плотность всех слоев, нанесенных на материал.
  • Природный базальт имеет две функции: с одной стороны это дает шумоизоляцию во время неблагоприятных погодных условий, а с другой стороны – гранулированный материал придает крыше более роскошный и аристократичный вид.
  • Последний слой – акриловая глазурь. С ее помощью кровельный материал не утратит цветовых качеств на протяжении долгих лет. Яркие цвета крыши будут радовать изо дня в день. К тому же это – дополнительная защита от коррозии.

Головні переваги композитної черепиці

  • Довговічність. Виробник композитної черепиці Метротайл дає офіційну гарантію 50 років на експлуатацію матеріалу. Така впевненість обумовлена щільною структурою алюмінію, яка забезпечує повний захист від корозії. Можна сміливо сказати, що на жодному ринку у світі немає подібних аналогів, що мають таку відмінну якість та лояльну цінову політику.
  • Легкість матеріалу. Наступним плюсом композитної черепиці є її невелика вага. Офіційні джерела вихваляються тим, що в порівнянні, наприклад, з тією ж глиняною черепицею, легше композит аж у 5 разів! Тонкий шар сталі визначає низьку ціну композитної черепиці.
  • Першокласна якість. Усі шари покрівлі захищають її від таких негативних факторів, як: корозія, згубний вплив ультрафіолету та дощу, перепади температури та вологи. Вони аж ніяк не впливають на початкову привабливість матеріалу. Захисні властивості залишаються навіть через десятки років.
  • Велика палітра кольорів. Широкий вибір кольору дозволяє покупцям вибрати дах згідно з дизайном будинку. Серед усього асортименту можна знайти як стандартні забарвлення, так і нетрадиційні рішення, які підкреслять індивідуальність будинку.
  • Теплова та звукова ізоляція. Базальтове покриття робить композитну черепицю кращою, в порівнянні з тією ж металевою, яка показала себе з протилежного боку. Такий підхід до матеріалу забезпечує шумопоглинання під час дощу та стійкість до пекучого сонця.
  • Стійкість до вогню. Такий тип покрівлі в жодному образі не сприяє поширенню вогню і, навпаки, навіть стримує його протягом тривалого часу. Композит набагато підвищує безпеку, чого не можна сказати про ту ж бітумну черепицю.
  • Простота монтувальних робіт. Економічність у часі під час монтажу – основна тема обговорень покрівельників. Невеликий обсяг листів і маленька вага дають змогу працювати швидше, ніж з іншими матеріалами. М’яка покрівля дає можливість змінювати форму під час встановлення, і підлаштовувати черепицю під будь-які форми, а також не залишати відходи після закінчення. Численні позитивні відгуки про композитну черепицю свідчать, що навіть найкаверзніші типи дахів монтуються досить просто і без спеціалізованих інструментів.

Недоліки композитної черепиці

Як і будь-який предмет у нашому світі, композитна черепиця має плюси і мінуси. Говорячи про недоліки, варто зазначити, що їх не так вже й багато, але все-таки про них варто знати.
Насамперед – висока вартість композитної черепиці, про яку говорять господарі будинків і дачних ділянок, а більшість будівельників вважають, що якби ціна була трохи нижчою, вони б стали використовувати тільки цей матеріал. Однак, не варто забувати, що така вартість обумовлена витратами на сировину і сам процес виробництва. Черепиця проходить безліч процесів обробки, а обслуговування для її виготовлення – не дешева розкіш. Виробники, зокрема, стверджують, що вони можуть виготовляти матеріали за нижчою ціною, але це, у всякому разі, вплине на якість і репутацію компанії. І при всьому цьому варто сказати, що виробники все ж йдуть на поступки. Наприклад, компанія Метротайл випускає кілька видів виробів з експлуатаційним періодом у 30 років за доступнішою ціною. Так само, у вартість входить ім’я тієї компанії, яка робить матеріал, оскільки це ім’я зароблялося роками якісного випуску матеріалів.

Наступне, про що варто говорити – велика вартість монтажних робіт. Ціна обумовлена запорукою надійності кріплення, адже головний плюс композитної черепиці – гарантія її довговічності. Але, на щастя, це не такий уже й великий мінус. Як би там не було, а монтаж можна здійснити самостійно, за допомогою ретельного дотримання інструкцій.

Підсумовуючи вище сказане, потрібно сказати, що розцінки покрівельного матеріалу перебувають у відповідності з усіма перевагами черепиці. Важливо враховувати те, що покриваючи дах даним покриттям, ви робите це один раз на все життя, і не витрачаєте багато часу надалі на обслуговування, а, тим паче, на перевстановлення іншого типу покрівлі.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]